Едноставно Дејзи 14 20 Снегулка на отворено фрлање перница
  • Ново

Едноставно Дејзи 14 20 Снегулка на отворено фрлање перница

DEN 520.96

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Стилирањето на вашиот дом за празниците никогаш не било толку лесен отколку со едноставно Дејзи снегулка на отворено фрлање перница од нашата колекција за празници. Оваа затворена/надворешна перница ќе додаде стил на вашиот трем, палуба или внатрешен двор! Boundе ја обожавате празничната атмосфера донесена во вашиот дом со овие зачудувачки дизајни за да го направите вашиот дом весел! Оваа перница има надворешноста на полиестер отпорен на временски услови и е реверзибилна. Тој е исполнет со надолу алтернатива, зашиена затворена и се спротивставува на мувла и мувла. Се препорачува чистење на места. Едноставно маргаритка 14 "x 20" Снегулка на отворено фрлање перница : мек вртено полиестер екстериер. Зачудувачки дизајни отпорни на временски услови. Отпорен на мувла и мувла. Faux down. Зашиено затворање/квадрат/реверзибилно. Препорачано место чисто.