Сите светилишта застрашувачки Jackек-о-фенер ноќна празничка графичка уметност бела врамена уметничка печатена wallидна уметност
  • Ново

Сите светилишта застрашувачки Jackек-о-фенер ноќна празничка графичка уметност бела врамена уметничка печатена

DEN 319.04

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Нашата врамена giclee wallидна уметност додава допир на час на кој било простор во вашиот дом или канцеларија. Рамките се достапни во три примамливи стилови : црна, сива фарма и бела боја. Нашите текстурирани уметнички дела ќе додадат поголема длабочина и димензија на кој било простор. Секое парче е монтирано со рамка со жито од дрво од 1,5 инчи, која е подготвена да виси! Барате парче изјава? Имаме на располагање преголеми уметнички дела. Димензии : 17 x 1,5 x 17 врамени. Објавени големини на Giclee вклучуваат стандард : 12 x 1,5 x 12 големи : 17 x 1,5 x 17 преголема : 24 x 1,5 x 24. wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . Нашите отпечатоци од giclee се внимателно поставени на издржлива поддршка за MDF, а потоа совршено завршени. Уметнички дела се однесуваат на Фестивал, Ноќта на вештерките, Jackек-О-фенер, тиква, скелет, месечина, лилјаци, плашлив. Дизајн со течно сино. Дневна соба, ден, ходник, канцеларија, влез, студија, трпезарија или соба за кревети . Текстот вклучува : Сите светилишта Ева.