Голем машка свежиот х-temp со долг ракав
  • Ново

Голем машка свежиот х-temp со долг ракав

DEN 271.52

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Дизајнирано да ве одржува ладно и суво цел ден и да се борите против бактериите што предизвикуваат мирис-ова не е обична маичка! Потребно ви е вклопување во простории? Оваа маичка нема да разочара. Маица со долги ракави на Ханес Фравик Х-Темп со долги ракави 4,5 мл. 60% полиестер/30% памук/10% рајон . Трибленд ткаенината е супер мека за целиот ден удобност . целата удобност и квалитет што го сакате во екипажот на екипажот во поголеми димензии . Технологијата за заштита на миризбата на Fresh IQ го напаѓа мирисот -Послек на бактерии во вашата облека што предизвикува да мирисаат маици, така што сега можете да се чувствувате свежо цел ден . X-Temp Technology е дизајнирана да се прилагоди на вашата температура и активност за да ве одржи ладно и суво за целиот ден удобност . ребрести На манжетните и вратот за додадена издржливост . директно полите . без ознака за удобност без чешање . Достапно во големини 2 XL-3 XL . Машинско миење ладно со слични бои; отстранете веднаш. Користете само белило што не е хлор кога е потребно. Tumble Dry Ship. Ладно железо ако е потребно.