Чекам луѓе Рамка за печатење во сликарство
  • Ново

Чекам луѓе Рамка за печатење во сликарство

DEN 242.72

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Впечаток за врвен квалитет на giclee на архива со висока резолуција од Каролис Јанулиспрофесионално врамена и монтирана на архивата без киселина, „Чекајќи ги луѓето“, врамени печатење на сликарство : Впечаток за врвен квалитет на giclee на архивска хартија со висока резолуција. Уметнички дела од Каролис Јанулис. Професионално врамени и монтирани на архивата без киселина. Висококвалитетна издржлива рамка што не се во борба. Пристигнува подготвени да висат. Вклучува сертификат за автентичност.