Wonder Nation Boys UPF 50+ Краток ракав за осип на осип, кошула за пливање, 2-пакувања, големини 4- & хаски
  • Ново

Wonder Nation Boys UPF 50+ Краток ракав за осип на осип, кошула за пливање, 2-пакувања, големини 4- & хаски

DEN 2.67

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Тоа е најдоброто од двата света : Забава во заштита од сонце и UPF. Чувајте го вашето момче покриено на песок, во сурфање или покрај базенот со чувар на кратки ракави, поставен од Wonder Nation. Исклучиво на. Материјал : 92% полиестер/8% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : 2 чувари на осип. Тип : Осип чувар. Деколте : екипаж. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Брза сува ткаенина; Истегнување дрес. Докажано дете тешко : дизајнирано со заштита од 50+. Кратки чувари на кратки ракави на момчињата од Wonder Nation.