Страна за нова ставка - Модул за модул за исполнување, понеделник, 13 март, 9:14:42: PM
  • Ново

Страна за нова ставка - Модул за модул за исполнување, понеделник, 13 март, 9:14:42: PM

DEN 408.00

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Изградена до последно : Издржлива алуминиумска конструкција за брзо, па дури и загревање е безбедна за рерна до 350 степени F. мермер завршница : има финиш за готвење на бела мермер безбедна за миење садови за модерен, современ изглед. Висококвалитет не-стакло : Врвен квалитет, 5-слој, не-статичар, обезбедува долготрајно ослободување на храна без напор.