Бактон студио Галвин современа модерна платформа за прилагодување на платформата за гума, кралица, кафеава
  • Ново

Бактон студио Галвин современа модерна платформа за прилагодување на платформата за гума, кралица, кафеава

DEN 4768.00

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Создадете стилски и пријатно да се оддалечите во вашиот дом со зачудувачкиот кревет на платформата Галвин. Направено во Малезија, Галвин е изграден од цврсто дрво што покажува топла кафеава завршница. Двоен дизајн на Crisscross на headboard дава изглед на око, кој исто така овозможува полесно да тече светлината низ целата просторија. Потребно е собрание и не е потребна пролет на кутии, бидејќи креветот доаѓа со внатрешни летви за поддршка на душекот. Слушалката е исто така прилагодлива и може да се прилагоди за да одговара на специфични барања за висина, што го прави разноврсен и стилски додаток во која било спална соба. • Конструиран од гума дрво и топола дрво • кафеава завршница • Дизајн на Крискрос на таблата • Горниот грб Карактеристики 5 Предметна дупки 2,00 "Освен едни од други за 5 различни опции за прилагодување на висината • Слики ја елиминираат потребата за пролет на кутијата • Потребно е склопување • Направено во Малезија • Тежина на производот : 67,7 фунти • Тежина на пакетот : 75 фунти • Над сите димензии : 48 "Висока x 61,4" широк x 79,1 "длабок; Димензии на главата : 19,5 "Висока x 61,4" долга x 1,8 "дебела; растојание од горниот дел од слтот до дното на таблата : 8,5"; Растојание помеѓу секој слив : 3 "; висина од подот до врвот на SLAT : висока 13,4"; Нозе : 12,8 "Висока; • Боја на производот : кафеава • Состав на производи : Топола дрво/гума.