Атлетски работи Activeенски активни врски со кратки ракави за кратки ракави
  • Ново

Атлетски работи Activeенски активни врски со кратки ракави за кратки ракави

DEN 1.33

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Останете удобно додека работите надвор, да трчате работи или само да легнувате дома со оваа изведба со кратки ракави од атлетски дела. Направено е од лесна ткаенина од мрежа и има само-вратоврска за полите за уникатен изглед. Деколте на екипажот без ознаки. Раглан кратки ракави со манжетни со ребрести. Само-вратоврски на грбот. Измислица на мрежа. 62% најлон, 26% полиестер, 12% спандекс. Направено во Бангладеш.