Машка куќа Хари Потер, сеопфатни печатени пижами, пантолони
  • Ново

Машка куќа Хари Потер, сеопфатни печатени пижами, пантолони

DEN 575.84

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Корен за вашето омилено училиште за вештерки и волшебство со овие панталони за спиење на Хари Потер. 100% памучна ткаенина е отпечатена со реактивна боја, правејќи ја пантовата лесна и мека на допир. Печатењето ја карактеризира училишната сртот Хогвортс заедно со другите икони на Хари Потер што се повторуваат низ пантолоните. Завршени со лента за влечење на половината, џебови со летање со копчиња и странични лизгања, овие панталони сигурно ќе станат викенд! Официјално лиценцирана облека на Хари Потер; 100% памук; Меко печатење; Затворање на летање на копчињата; Влечење на половината; Џебови од странични лизгања.