Каи 6. Преиспитано ОЕМ Алуминиумско тркало, сите насликани сребро, се вклопуваат - Сузуки SX4
  • Ново

Каи 6. Преиспитано ОЕМ Алуминиумско тркало, сите насликани сребро, се вклопуваат - Сузуки SX4

DEN 2319.68

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Со сериозна и непоколеблива посветеност на клиентите да им овозможат на клиентите широк спектар на високо квалитетни компоненти за замена, опрема и делови за поправка и пристапување до нивните автомобили, камиони и други возила, ние нудиме реконструирано тркало за алуминиум за алуминиум ОЕМ. Тој е дизајниран да го замени постојното фабричко тркало. Карактеристиките вклучуваат 17 x 6,5, 10 Spoke, 5 lug, 4,5 инчен образец на завртки, сите насликани сребрени. Тоа одговара на вашата 2011-2012 Suzuki SX4. Проверете за да бидете сигурни дека одговара на вашето возило. Гаранција : 5 години, ограничено. Kai 17 x 6,5 Преиспитано ОЕМ алуминиумско тркало, сите насликани сребро, одговара 2011-2012 Suzuki SX4 17 x 6,5, 10 Spoke, 5 lug, 4,5 инчен шема на завртки, сите насликани сребрени, изработени од алуминиум. Ги исполнува сите федерални стандарди за безбедност на моторот. Не е потребно дупчење за инсталација. Не се потребни измени за инсталација. Директно вклопување замена за вашето возило. Иста форма се вклопува и функционира како ОЕ. Гаранција : 5 години, ограничено. Заврши ореви и централното капаче не се вклучени. Проверете го големиот избор на делови што се достапни за вашето возило.