Едноставно бидете женски плус големина печатена долга ракав за завиткување предна туника
  • Ново

Едноставно бидете женски плус големина печатена долга ракав за завиткување предна туника

DEN 479.84

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Ажурирајте го вашиот изглед надвор со оваа космичка печатена предна туника. Носете со црни обложени слаби фармерки и едвај таму потпетици за вечерен изглед на глам. Едноставно, бидете печатени женски плус со големина на долга ракав предна туника.