Гроздобер броеви на покривка
  • Ново

Гроздобер броеви на покривка

DEN 431.68

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

ИДГ Гроздобер броеви 4 Покрив за покривање : 100 проценти полиестерско лице, 50 %/50 % од полиестерски памук. Машинско миење и суво. Скриено затворање на патент. Достапно во Кинг, кралица и близнак. ИДГ Гроздобер броеви 4 Duvet Cover : Убава уметност од Итан Харпер создава урбан тематски дизајн во нијанси на тен со прскање на црно -сино за овој дух. Печатено во извонредни детали за ткаен дух, ова е моментална фокусна точка на секоја спална соба. Ткаенината е ткаена, а духот се печати и зашиени од полиестер за лесна нега и е поддржана со мека ткаенина од поли/памук мешавина. Текстурата во ткаенината дава димензија и уникатен изглед и чувство на духот. Координирање на Shams на располагање. Скриено затворање на патент. Машинско миење и суво.