DC Tie Dye Dye Men и Gig Graphic Graphic маица
  • Ново

DC Tie Dye Dye Men и Gig Graphic Graphic маица

DEN 3.00

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Протресете ја колекцијата на маици со рокенрол со малку AC/DC. Овој Tee Dye Tee додава ладност на вашата музика и гардероба за поп култура во која има удобни кратки ракави и ткаенина од памук. Ајде да карпаме! Приближно. Мерења на моделот : Висина : 6'1 ”, половината : 30-1/2”, Градите : 37 ”, раменици : 45”. Моделот носи со големина M. Crewneck. Кратки ракави. Графички принт од предната страна. © Leidseplein Presse B.V., сите права се задржани. 60% памук/40% полиестер. Машина за перење. Увезени. Машка графичка маица за боја на AC/DC.