Трговска марка ликовна уметност „Магента нијанси“ платно уметност од Шила Голден, бел мат, сребрена рамка
  • Ново

Трговска марка ликовна уметност „Магента нијанси“ платно уметност од Шила Голден, бел мат, сребрена рамка

DEN 1530.08

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Уметник : Шеила Голденсубјект : Флоралстил : Современа трговска марка ликовна уметност „Магента нијанси“ уметност од Шила Голден, Бела мат, Сребрена рамка : Уметник : Шила Голден. Тема : Цветни. Стил : современ. Тип на производ : Сребрена рамка, бела матка, акрилик. Ова подготвено да се обеси, измешано врамено уметничко дело има акварелно сликарство на цвеќиња од магента во висока вазна. Печатење на giclee под акрилик во сребрена рамка. Giclee (Jee-Clay) е напреден процес на печатење за создавање репродукции на ликовна уметност во музејот. Овој висококвалитетен принт е затрупан со употреба на античко бело матично и доаѓа во сребрена рамка. Се додава јасен акрилик со кој се додава печатењето. Делото е целосно собрано од професионални рамки и е подготвен да се обеси. Античкиот бел душек дозволува сликата навистина да се истакне, што го прави одличен додаток на кој било простор.