Време и време женски лист сè за мене еден костим за капење
  • Ново

Време и време женски лист сè за мене еден костим за капење

DEN 0.33

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Испратете неколку тропски вибрации на време и лисја на Тру сè за мене едно парче костим за капење украсена во флорали подготвени за одмор. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5’10 “, половината : 26”, биста : 33 ”, колкови : 36”. Моделот носи чаши со големина S. Умерено покритие. Прилагодливи ленти за прстен и лизгач. Деколте за лажичка. Наредени. 82% најлон /18% спандекс. Машина за перење. Увезени. Костим за капење на тропски лисја за жени од време и Тру.