Слатка домашна колекција серија за кревети - Дополнителен мек микрофибер длабок џеб сет - кафеав, близнак
  • Ново

Слатка домашна колекција серија за кревети - Дополнителен мек микрофибер длабок џеб сет - кафеав, близнак

DEN 383.84

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Убавината спиење започнува со луксузни материјали и раскошни детали. Освежете го изгледот на вашата постелнина со нашата неверојатно мека 1500 египетска удобност 100% полиестер микрофибер 7 парчиња сет. Убави супер меки комплети на листови кои се чувствуваат одлично, изгледаат одлично и имаат ниво на удобност на египетскиот памук 100% луксузни предива од микрофибер. Длабоки џебови дизајнирани да одговараат на душеците до 14 "длабоки. Листови без брчки.