Единствени поволни цени за женски сатен -ноќен салон салон за спиење во камера фустан со пижама од пила
  • Ново

Единствени поволни цени за женски сатен -ноќен салон салон за спиење во камера фустан со пижама од пила

DEN 1.67

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Одлично за дневна облека, ноќна облека, облека за спиење, домашна спална соба и дневно носење. Оваа ноќна облека за часови за жени е конструирана од супер мазна сатенска ткаенина, удобна и дишење, и со прилагодлива лента за шпагети, што го прави погодно да се вклучите/исклучувате, да ве одржуваме прилично и удобно цел ден. Одликувајќи се со мини-фустан со ками со дизајн со тасел, V-врат и должина на MIDI, ве натера да се чувствувате пријатно цела ноќ и да уживате во удобен сон и сладок сон. Без оглед на пријатното време на спиење, лежење домашно релаксирање, попладневно попладне, или релаксирачка бања, меката и лесна женска ноќна ноќ може да се дружи со вас цело време. Овој ноќен фустан на дами со миди е совршен за забави за дремка, ноќни пижами или дневно носење или како подарок за празник за Денот на мајката, Денот на благодарноста, Божиќ или роденден. Мерење (во инчи) големина (инчи) grath на градите Girth girth hip girthxs 33 1/8 32 1/4 37 S 34 5/8 - - 33 7/8 - 38 5/8m - 37 - 36 1/4 - - 41 L 39 3/8 38 5/8 - 43 1/4 Единствени поволни цени женски сатен-ноќен салон салон за спиење Ками фустан со пижама пижама 100 % Полиестер. Увезени. Цврста боја. Пролет лето. Редовно вклопување. Машинско миење ладно со слични бои.