Без граници јуниори капчиња за капки ками врвот
  • Ново

Без граници јуниори капчиња за капки ками врвот

DEN 0.67

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Ова без граници Ками врвот е без напор стил на топло време, дизајниран со лесна и воздушна силуета за да ги задржи работите лесни, ветровити и точни на трендот. Отворениот бек е детален со деликатна облога на капчиња за да се создаде мек, романтичен изглед само совршен за датум ноќ. Носете го со сè, од шорцеви до вашите омилени фармерки и еден пар на миризливи сандали. Само на. Материјал : тело : 80% рајон/20% полиестер; Чипка/постава : 100% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина M. Fit : Опуштено. Деколте : V-врат. Затворање : Пуловер со вратоврска на задниот дел од вратот. Ракави : без ракави со ленти со шпагети. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Лесна ткаени ткаенина; вградени чаши за градник; Трим на капчиња; Отворете назад. Јуниорите капчиња го исечат Ками на врвот од без граници.