Деним со двојно копче на Terra & Sky Plus Double Buth Bermuda Shorts со исцрпена полите
  • Ново

Деним со двојно копче на Terra & Sky Plus Double Buth Bermuda Shorts со исцрпена полите

DEN 3.33

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Вратете се во тексас на Тера и Скај Плус со големина Бермуда со двојно копче и удобна лента за половината со внатрешно еластично истегнување и контрола на стомакот. Овие плус големина Jeanан шорцеви исто така имаат и искривен полите за оставен изглед. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5 '11 ", половината : 34", биста : 41 ", колкови : 45". Моделот носи големина 16 W. Приближно. In Seam : 9,5 ''. Затворање на две копчиња со поштенски мува; Внатрешна еластична лента за половината за истегнување и удобност. Пет стил на џеб. Светло избледување; светло вознемирувачко; исцрпено полите. Контрола на стомакот. 66% памук/23% Repreve Polyester/10% Rayon/1% Spandex. Машина за перење. Увезени. Плус големина двојно копче пред предните шорцеви на Бермуда Jeanан за жени од Terra & Sky.