Атлетски дела мажите Омар 4е ширина чевли за одење
  • Ново

Атлетски дела мажите Омар 4е ширина чевли за одење

DEN 375.84

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Машките атлетски дела Омар е комбинација на стил и удобност со исклучителна вредност со меморија за пена за цела дневна удобност. Стајлингот на Lace Up обезбедува привлечна вклопување со дополнителна јака и јазик за дополнителна удобност. Достапно во средна, широка и 4 E ширина. Синтетичка кожа горната. Дополнителна јака и јазик. Јазикот за дишење на мрежи. Перфорирани страни за дишење. Перница и стабилност на Ева Мидал. TPR 2 во боја единствена плоча со засилена влечење. Меморија за пена. Затегнете за безбедно вклопување. Избришете чиста. Увезени. Машки атлетски вокови Омар Атлетски чевли.