Исечете ги женските широки панталони со ребра за нозе
  • Ново

Исечете ги женските широки панталони со ребра за нозе

DEN 336.00

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Не е тајна дека потта е тука за да остане. Заштедете простор за уште еден пријатна мора да ја имате со исечени панталони со ленти. Среќен медиум на удобен и шик, тие имаат од моментот на широко-нозе со препуштено меко чувство што ќе ве натера да се враќате повеќе. Сакајте го уште повеќе со пулвер за ребра на рамената на Scoop, правејќи го сет. Исклучиво на. Материјал : 52% полиестер/45% рајон/3% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’9 ”и носи големина S. fit : опуштено. Подигнување и инсејм : Висок пораст; 28 ”inseam. Затворање : стил на влечење; влечење на половината. Ockебови : Две џебови од страничен удар. Карактеристики : ткаенина со ребра; малку исечен полите. Тренд десно со вибрација за слободно време. Додадете ја кошулата што одговара за пријатно-шик изглед . лажичка лента исечени панталони со широка нога за жени.