Современи моменти од Гербер момче или девојче уникатен ромпер со долги нозе, големини 0 3м-24м
  • Ново

Современи моменти од Гербер момче или девојче уникатен ромпер со долги нозе, големини 0 3м-24м

DEN 1.67

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Овој вафл ромпер од современи моменти од Гербер е направен во нежна, мека мешавина од памук и полиестер и има долг дизајн на нозете за дополнително покритие. Копчињата Snap на внатрешниот бут се совршени за брзи, лесни и удобни промени за бебето и родителите. Овој ромпер е лесен за грижа и прави одличен подарок на следниот туш за бебиња. Материјал : 60% памук/40% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. ФИТ : Опуштено. Затворање : копчиња од дрво од предниот дел; Снимки на внатрешната област на бутот за лесни промени. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Мека ткаенина од вафли што е нежна на кожата на вашето малечко; валани ракави; сите отпечатоци. Број на сертификација OEKO-Tex : Стандард 100 од OEKO-TEX #19.HIN.83624 HOHENSTEIN. Бебе момче или девојче унисекс ромпер со долги нозе од современи моменти од Гербер.