Главни мрежи Белден Парк Перница челик на отворено едриличар - црвена црна боја
  • Ново

Главни мрежи Белден Парк Перница челик на отворено едриличар - црвена црна боја

DEN 3.00

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Главната едриличар на отворено во Белден Парк создава прекрасно место за вас и еден пријател да се опуштите на вашата палуба, внатрешен двор, тремот, градина и други области на отворено. Едриличарот е направен од здрав челик со прав обложен во прав за да се спротивстави на корозијата и за мазно движење на лулка. Копче затегната перница гарантира дека овој едриличар ќе биде најдобро место за опуштање, читање, уживање, време или разговор и многу повеќе. Лесно собрани со вклучените упатства, главните простории на отворено едриличар на отворено е одличен начин да помогнете во трансформацијата на вашата надворешна област за живеење и е само еден дел од целата колекција на мебел за мебел на отворено (други парчиња се продаваат одделно). Едриличар со 2-седишта на отворено. Едриличарот се одликува со перничиња за грб. Мазно движење на лулка. Издржлива челична рамка обложена со прав за долг живот. Издржлива челична рамка за долг живот. Димензии на едриличар : 46.06 ”x 28,94” x 32.09 ”; 36,38 фунти. Капацитет на тежина на едриличар 600 фунти. Лесно за грижа за : користете благ раствор на сапун и вода; Исклучете ја вишокот на влага со суво крпа по исплакнување; воздух сув. Никогаш не користете белило или силни растворувачи за чистење. Достапно во зелена, морнарица, тен и црвена боја. Model MSS129900298075 (зелена), MSS129900298076 (морнарица), MSS129900298077 (TAN), MSS129900298078 (црвена). Пристигнува во 1 кутија. Димензии на испорака : 44,49 ”x 11.81” x 26,77 ”. Веб-страница за чување на пикап Белешка : Оваа ставка е спакувана во 1 голема кутија што може да не се вклопи во возило со стандардна големина. Ве молиме, проверете дали имате голем автомобил или камион за пикап во продавница . (877) 980-6928.