Трговска марка ликовна уметност нераскинлива платно уметност од Филип Саинте-лауд бел мат, рамка од бреза
  • Ново

Трговска марка ликовна уметност нераскинлива платно уметност од Филип Саинте-лауд бел мат, рамка од бреза

DEN 0.67

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Подготвени за обесени презентации што се достапни во разни големини на трговска марка ликовна уметност „Нераскинлива“ уметност од платно од Филип Саинте-ладил бел мат, рамка од бреза : Уметник : Филип Саинте-ладил. Тема : Сценски и пејзажи. Стил : современ. Подготвени да висат. Висок квалитет. Печатено со употреба на giclee, што е напреден процес на изработка на печатење. Репродукциите се практично разликуваат од оригиналите. Гикли е прифатен од многу галерии, музеи и приватни колекционери. Галеријата завиткана така што платното се обвиткува околу страните и ја крие рамката. Овозможува необична презентација на готовиот сликар.