Женска и женска плус спиење за појадок
  • Ново

Женска и женска плус спиење за појадок

DEN 255.84

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Од моментот кога ќе се подготвите за кревет до моментот кога ќе станете појадок, оваа женска наметка од тајни богатства ќе ве одржува удобно. Направено од мека мешавина од памук со прекрасна ткаени измислици на Плисе, оваа наметка има долга должина во стилот на Дастер за дополнителна здружение, како и шик извезена цветна шема на предниот јарем. Предното затворање на копчето со целосна зип го олеснува ставањето и соблекувањето на наметката, додека два предни џебови ги задржуваат рацете топли. Оваа наметка за спиење е достапна и во редовни и плус големини и е одлична за спиење и лежење низ куќата. Тајните богатства женски и жени плус спиење за спиење Поради појадок наметка : 55% памук, 45% полиестер. Наметка за спиење. Плисе ткаена измислица. Долга должина во стилот на дастер. Везени цветни детали на предниот јарем. Затворање на предниот дел на зип. Кратки ракави. Две предни џебови. Достапно во редовни и плус големини. Достапно во разновидни стилови. Машинско миење ладно, само белило што не е хлор кога е потребно, да се спушти суво ниско, да се отстрани навремено, ниското железо.