Изведба на Benенски Benенски, долг ракав, лесен вентилатор, вентилирана патент јакна нагоре
  • Ново

Изведба на Benенски Benенски, долг ракав, лесен вентилатор, вентилирана патент јакна нагоре

DEN 1.33

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Одлично за долги рунди на сонце или да се олади за време на секојдневните активности, оваа лесна изведба со целосна патент од Бен Хоган има вентилиран дизајн за дишење со заштита од UPF. Оваа лесна јакна за жени во Бен Хоган е направена и со ткаенина за влага за да ви помогне да се олади и да се исуши со шевовите за удобен опсег на движење на и надвор од курсот. Материјал : 88% полиестер 12% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина S. Fit : Active Fit. Деколте : исмејувачки врат. Затворање : целосен стил на поштенски патент. Ракави : Кратко. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Влагата за влага ви помага да ве олади и суво; вентилирана ткаенина; Заштита на UPF. Лесна јакна за перформанси на жените од Бен Хоган.