Одморот засолниште за хотелско одделение 5-страничен заштитен душек, близнак
  • Ново

Одморот засолниште за хотелско одделение 5-страничен заштитен душек, близнак

DEN 3.33

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Остатокот засолниште со 5-страничен заштитник на душекот ги штити горните и страните на вашиот душек од излевање, дамки и алергени без да го промените чувството на вашиот душек. Одликувајќи се со 100 проценти водоотпорна бариера, измешана помеѓу два слоја на маичка и полиуретанска ткаенина. Оваа умен конструкција овозможува да се измие и исуши вашиот заштитник со мијалници со високи топки и фен без да се грижите за оштетување на водоотпорна мембрана. Врзани рабови со екстра-јачина, одржувајте ја течноста дури и по должината на рабовите за да се осигурате дека вашиот душек изгледа постојано чисто. Остатокот засолниште со 5-страничен заштитник на душекот одговара на повеќето душеци до 16-инчи и обезбедува безбедно вклопување благодарение на целосно поставената еластична зашиена во заштитниот стил на вграден лист. Овој производ доаѓа со 10 -годишна гаранција на САД од производителот. Остатокот засолниште со 5-страничен заштитник на душекот ги штити горните и страните на вашиот душек од излевање, дамки и алергени. Комбинацијата со 3 слоеви и полиуретанска ткаенина е водоотпорна, тивка и дишење и нема да го промени чувството на вашиот душек. Издржливата 3-слој конструкција спречува водоотпорна мембрана да се топи дури и во мијалници и фен за комерцијални одделенија. На горната и страничната заштита се карактеризираат со екстра-сила врзани шевови за да ја задржат течноста надвор од рабовите. Несреќите и истурите се скоро неизбежни, така што го дизајниравме заштитник на душекот од Остатокот Хавен, да биде и за миење садови и фен за лесно расчистување. Еластичното здолниште обезбедува непречено вграден стил во форма на лим што опфаќа повеќето душеци дебели до 16 инчи. Заштитник на душекот со близнаци мери 75 инчи за 39 инчи. 10-годишната гаранција на САД штити од дефекти на производителот.