Сет на памучни фланели од Тори Лејн , близнак, тартан карирана црвена боја
  • Ново

Сет на памучни фланели од Тори Лејн , близнак, тартан карирана црвена боја

DEN 575.36

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Нашиот комплет за памучни фланели од Тори Лејн се направени од најдобрите предива од памук. Тие обезбедуваат ултра мека текстура додека ја задржуваат топлината за да обезбедат топлина за време на најсаканите зимски ноќи. Достапно во најразлични отпечатоци кои сигурно ќе инспирираат расположи за одмор во сите ваши простории! Овие се совршен подарок за семејството и пријателите. Чувајте топло и пријатно во најстудените ноќи со овие 100% памучни фланелни чаршафи. Достапно во најразлични забавни зимски отпечатоци и карирани, овие фланелни чаршафи ќе додадат и сезонски стил во секоја спална соба. Совршен подарок за пријателите и семејството за празниците се забавуваат и поканувачки отпечатоци од празници. Ултра мека и топла фланела е совршен избор за спиење на ладно време.