Легендарниот тексас на легендарниот тексас на Ли, се опушти со права нога Jeanан
  • Ново

Легендарниот тексас на легендарниот тексас на Ли, се опушти со права нога Jeanан

DEN 0.33

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Класичен бестселер од Ли, овие опуштени фармерки со директно нозе сигурно ќе станат главен плакар - тие одат со сè. Правото на ногата ви дава потенок силуета низ ногата и опуштеното вклопување во бутовите и седиштето обезбедува удобно вклопување за целодневно носење. Класичен стилизирање на Jeanан вклучува пет џебови со автентични литри Ли, патент лета со затворање на копчињата и логото на потписот Ли на задниот дел од половината. Облечете се со вашето омилено копче надолу или облечете се со најомилената мета. Опуштено на седиштето и бутот. Права нога. Стајлинг со 5 џеб. Легендарни детали. 100% памук. Стил #102025552.