Thumbrintz damask монограм килим, црна и сива
  • Ново

Thumbrintz damask монограм килим, црна и сива

DEN 397.92

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Овој монограм од MWW Design Studio создава лична фокусна точка. Thumbrintz Damask Monogram reg, црна и сива : убава уметност од MWW Design Studio создава монограм дизајн во црна и сива боја за овој печатен ткаен килим. Килимот е ткаен, зашиен и отпечатен. Направено од 100 проценти полиестер, килимот е издржлив и има природно отпорни на временски услови. Дизајн на текстура на ткаење во ткаенината додава димензија на уметноста. Одлично за кујна, кревет и бања. Машинско миење, ладна вода, благ детергент, лежејте рамно на суво.