Време и време женски персонализирани денови за кучиња на летни тота торба девојче Патч чанта
  • Ново

Време и време женски персонализирани денови за кучиња на летни тота торба девојче Патч чанта

DEN 0.33

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Тотастично! Вашиот нов придружник за патувања од време и TRU е тука за совршен ден на плажа или ден во градот. Погодната торбичка додава дополнителна организација и ги задржува најважните работи. Торба со голема големина; 10 ”w x 12,5” h x 4,5 ”d (ширина се мери преку дното на торбата). Тело на мрежа. Повеќе прегради, вклучително и две слотови за шише со вода и патент за грб. Вклучени висини за да ги одржувате скапоцените вредности во секое време. 100% полиестер. Увезени. Tomенска торба за тота од време и вистинска.