Трендови Интернационал Дизни Кошмар пред Божиќниот календар на wallидот
  • Ново

Трендови Интернационал Дизни Кошмар пред Божиќниот календар на wallидот

DEN 239.68

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Одликувајќи се со криптастични слики на Jackек Скелингтон и сите ваши омилени ликови од НБЦ од Хит Дизни Божиќ трилер, овој кошмар од 2023 година Дизни пред Божиќниот календар ќе ве има ооги-бука во текот на целата година. Дури и ако овие ликови со теми за Ноќта на вештерките ве разбудат, вашиот распоред сигурно нема! Date Works 16 -месечни календари на wallидови имаат календарска страница за секој месец од 2023 година, како и последните четири месеци од 2022 година. Секоја месечна календар се шири одлики доволно простор за да се одбележат важни датуми или да се запишат белешки за потсетување - правејќи ги совршени за да останат организирани и Продуктивно цела година. 2022-2023 Календарите прават одличен подарок за секој на вашата листа! Trends International 2023 Дизни Кошмар пред Божиќ (двојазичен француски) wallиден календар : овој 2023 Дизни Кошмар пред Божиќниот календар на Божиќ има месечни страници за јануари до декември 2023 година, како и последните 4 месеци од 2022 година. 13 висококвалитетни слики отпечатени на Премиум хартија. Останете организирани и продуктивни со следење на важни датуми - совршено да се обесувате на wallид, плута од табла или билтен од дома, училиште или канцеларија. Јазик : Англиски/француски. Совршена големина - димензиите на календарот се 12 '' x 12 ''.