Гербер лента и печати за печатење во пеперутка
  • Ново

Гербер лента и печати за печатење во пеперутка

DEN 447.84

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Вашето мало девојче ќе ги сака удобните и креативни туники во 2-пакувањето на овие девојки од Гербер! Тие имаат симпатични акценти и доаѓаат во бои за забава. Измешајте и совпаѓајте со други омилени гардероба. Секоја туника е направена со ткаенина од маичка со мешавина од памук, која е во чекор со активни малечки. Овие туники вклучуваат дизајн со лесен за влечење на вратот за едноставно облекување. Тие имаат иновативна технологија за мека ткаенина која им овозможува на облеката да остане светла подолго, дури и по прекумерно миење, со помалку намалување за продолжено абење. Овие Гербер Туника, исто така, го освоија одобрениот родител тестиран родител? Заптивка; Печатот на одобрување ви помага да ги идентификувате производите што биле тестирани и препорачани од најголемата заедница за тестирање на родители во Северна Америка. Ткаенината за лесна грижа ги прави овие парчиња ветер за чистење на денот на алиштата! Вклучува две туники. 60% памук / 40% поли Jerseyерси. Лесно е да се повлече. Дизајн на вратот без копчиња или патенти. отпечаток со златни метални и сјајни детали.