Пластична чинија за закуска за правоаголни оддели, злато и сјај, партиски софтвер, начин за славење
  • Ново

Пластична чинија за закуска за правоаголни оддели, злато и сјај, партиски софтвер, начин за славење

DEN 1.00

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Служење бонбони или закуска на вашиот следен настан или забава во стил со нашиот пат премногу слави 3 чинија за закуска. Оваа чинија е направена со трајна пластика, големината на производот е 14,5 (л) x 1,25 (г) x 9 (ч) инчи, лесен, бидејќи е само 2,65 мл. После секоја употреба може да се користи еднократно и се мие. Овој послужавник е одличен за забава на семејството и пријателите, иновативниот дизајн и завршна обработка на златни плочи од 3 оддели, ви овозможува да служите повеќе деликатеси одеднаш. Има дел за закуски и натопи, салата и многу повеќе. Миење на рацете и еднократно. Идеално за специјални прилики како свадби, родендени и забави за домаќинство, овој разноврсен чинија може да се користи и како акцент парче за вашата трпезариска маса. Финиот дизајн го прави овој совршен производ за да се надополни секоја шема на бои или декорација на забави! Начин да се слави правоаголна чинија за закуска од 3 оддели. Направено со трајна пластика. Мала тежина 2,65 мл. Одлично за забави и друга пригода. Златна боја. Големината на производот е 14,5 (л) x 1,25 (г) x 9 (ч) инчи. Завршување на сјај.