Основи на начинот на Eco Stackable Connect 9-cube складирање, повеќе бои
  • Ново

Основи на начинот на Eco Stackable Connect 9-cube складирање, повеќе бои

DEN 2.33

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Конекцијата Connect Nine Cube се заснова на успехот на неговите претходници што го собраа дизајнот и производот што го сакате. Коцките со ограничено издание се поголеми и имаат различни опции за да ги прилагодите, вклучувајќи боја. Конфигурирана од три отворена коцка, три коцки со полица и три коцки со врата. Поврзете ги заедно со лесни иглички за усогласување. Еко-пријателски и одржлив, сетот „Connect Nine Cube“ е безбеден за вашиот дом и семејство. Основи на начинот на Eco Stackable Connect 9-cube складирање, повеќе бои : Направени да застанат исправени, не ставајте на страна или назад. Оваа конфигурација вклучува 3 отворени коцки, 3 коцки на вратите, 3 коцки на полиците. Направено со еко-пријателски и одржлив zboard, нетоксичен и без формалдехид и VOC. Лесно за склопување, не се потребни алатки, само излупете ги лентите за лепило од 3 метри и ставете заедно со лесни иглички. Максимално оптоварување 50 фунти (препорачано). Внатрешни димензии : 10,7 "Длабочина x 11,8" Ширина x 11,8 "Висина.