Чудо на нација Девојки за кратки ракави со кратки ракави, големини 4- & плус
  • Ново

Чудо на нација Девојки за кратки ракави со кратки ракави, големини 4- & плус

DEN 0.67

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Што не треба да се сака? Удобни кратки ракави, шарени и симпатични отпечатоци од срцето - ова се некои од омилените работи што ги сакаме за оваа чудо на нација на девојчињата. Екипаж. Кратки ракави. Детали за контраст на печатење. 60% памук/40% полиестер. Машина за перење. Увезени. Маица за кратки ракави на девојчињата од Wonder Nation.