Девојки за правда врзаат боја на гравче со фау крзно пом
  • Ново

Девојки за правда врзаат боја на гравче со фау крзно пом

DEN 1.67

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Кога ќе пристигне студено време - време е да се задржи пријатно додека изгледате симпатично! Оваа вратоврска боја од правда е забавен додаток за секојдневните излегувања на врвот со акцент на Faux Fur Pom за додаден стил. Овој Beanie е направен во супер-мека ткаенина и има широко распространето гребење за да и помогне да ја задржи главата дополнително топла! Материјал : 100% акрилик. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Затворање : Стил на влечење. Карактеристики : манжетен дизајн; плетете тело со боја на вратоврска. Девојчињата за врзување на девојчињата со гравче со крзно од правда. Правдата е ваш едношалтерски бренд за најжешките трендови за девојчиња меѓу девојчињата, славејќи го уникатното чувство на секоја девојка за себе… и стил.