Примарно злато Карат жолто злато 7x проверка на круша, зелени кварцни обетки
  • Ново

Примарно злато Карат жолто злато 7x проверка на круша, зелени кварцни обетки

DEN 1.33

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Инфузирање на луксуз на кој било изглед, ден или ноќ со овие рафинирани обетки од зелено обетка во 14 карат жолто злато. Изложувајќи 7x5mm, зелени кварцни камења во форма на круша со тежина од 1,30 CTTW, овие обетки се обезбедени со затворање на пост и притискање на грбот. Додадете малку трепет на ушите со овие обетки од август, роден во границата. Тип : Quartz Color : Greencut : Checkerboard Shape : Pearsize : 7mm x 5mmweight : 1.3 CTTWQuantity : 2 Jewelry Setting : Prongyour Attict Злато, пост и притискајте назад, обетка, скапоцен камен.