Модул за вклопување во ставка
  • Ново

Модул за вклопување во ставка

DEN 3.00

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Енергетска стоп предна заменска подлога за сопирачка и комплет за ротор со дебеломер WM65639. Компонентите се дизајнирани да одговараат на перформансите на ОЕ на вашите сопирачки. Z17 Еволуција на керамичката подлога за сопирачка Формула ги задржува вашите тркала без прашина, а повеќеслојните гумени трепки обезбедуваат практично сопирање без бучава. Роторите користат G3000 леања и се балансирани од 100 проценти во мелница за перформанси и безбедност на акции. Дебеломер се темелно прегледани за квалитет и безбедност. Следете го нашиот процес на враќање на јадрото на Caliper овде : https : // /Corereturn/index.php?type=full. Fits : Toyota Avalon 2007-2005; Ками 2006-2005; Сиена 2010-2004; Солара 2008-2004 година.