Манор Парк Традиционален сет за јадење на отворено со 6 парчиња, сиво миење
  • Ново

Манор Парк Традиционален сет за јадење на отворено со 6 парчиња, сиво миење

DEN 4111.84

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Создадете забавен простор на вашиот двор што секој може да ужива со сетот за јадење на 6 парчиња на отворено на отворено. Четирите столчиња, клупата и масата обезбедуваат совршено поставување за ноќи за игри или славенички вечери. Проширете ја табелата кога имате дополнителни гости за да ја задржите компактен за време на интимните собири. Дупката за чадор обезбедува лесен начин да го задржите вашиот обесен во дворот во текот на летните месеци. Направено од цврсто дрво од багрем, овој сет е направен да трае низ многу сезони што доаѓаат кога повремено се лекува со тиково масло. Чувајте не од екстремни температури. Манор Парк Традиционален сет за јадење на отворено со 6 парчиња, сиво миење : Вклучува 4 столици, 1 клупа и 1 трпезариска маса. Атрактивен стил на склоп. Плишани перници на секое седиште на столот. Централна дупка за чадор на масата. Направено со цврсто дрво од багрем. Материјали отпорни на временски услови. Нанесете тиково масло за да го задржите дрвото живописно. Испораки подготвени за составување со чекор-по-чекор инструкции. Табела : 30 "H x 55-79" L X 35 "W. Coods : 37" H x 24 "L x 20" W. Bench : 18 "H x 53" L x 14 "W.