Без граници шорцеви за велосипеди на јуниори
  • Ново

Без граници шорцеви за велосипеди на јуниори

DEN 159.84

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Стилската удобност е ваша ваша во ниту еден граница, лесни, влечени шорцеви за велосипеди. Совршен за салата, каучот или дружење. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5’10 “, половината : 26”, биста : 33 ”, колкови : 36”. Моделот носи големина M. Висок пораст. Влечење на стајлинг; Широк, еластична лента за половината. 81% полиестер/9% рециклиран полиестер/10% спандекс. Машина за перење. Увезени. Велосипедски шорцеви за јуниори од без граници.