Пакет за тркачки тркачки пакети
  • Ново

Пакет за тркачки тркачки пакети

DEN 0.67

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Овој пакет со тркачки Blutrack има 15 стапки континуирана калем на флексибилна трка со две ленти и две возила на бренд Blutrack Racer. Вклучува прилагодлив систем за закачалка, овозможувајќи брзо лесно поставување скоро каде било во затворено или на отворено. Има многу патека за одлична трка од глава до глава или да поставите што повеќе конфигурации на трик што можете да сонувате. Можете да направите повеќе со една должина на Blutrack должина од 15 стапки отколку што можете со неколку комплети на други традиционални системи. Компатибилен со возила за бренд Blutrack Racer или какви било други возила со лепење на умирање од 1/64-та скала. Блутрак тркачки пакет : 15 'на континуиран калем. Флексибилна трка со 2 ленти. 2 возила на бренд Blutrack Racer. Адаптибилен систем на закачалка. Поставување во затворено или на отворено. Компатибилен со возила за бренд Blutrack Racer или какви било други возила со лепење на умирање од 1/64-та скала.