Без граници на граници на јуниори, сет со шорцеви, 2-парчиња
  • Ново

Без граници на граници на јуниори, сет со шорцеви, 2-парчиња

DEN 2.67

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Стилот го направи лесен без граници со 2 парчиња шорцеви. Овој сет располага со врвен врв со копчиња од кокос и шорцеви што одговараат, стилизирани со изопачен појас за јаже, создавајќи инстант, тренд изглед. Материјал : 95% полиестер/5% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”носи големина M. 2-парчиња сет вклучува : еден врв и еден пар шорцеви. Топ : квадратен врат; Замачкан фронт со детали за копчето; Трим на руфла; тенки ленти; печатење на сите. Шорцеви : Среден пораст; опуштено вклопување; влечење на стајлинг; еластична половината со јаже -појас; печатење на сите. 2-парчиња резервоарот за рафли и шорцеви поставени за јуниори од без граници.