Luksенски Spенски влечки чорапи со ресни
  • Ново

Luksенски Spенски влечки чорапи со ресни

DEN 320.00

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Класични чорапи за лизгање на Muk Luks® со забавен пресврт на тасели! Симпатичните трендовски обрасци се придружуваат со меки плетења за слатки и пријатни прсти на чорапи, не можат да се спротивстават. Стилот исполнува удобност и топлина во овие симпатични, кадифни чорапи за влечење. Нема ладни нозе тука! Машинско миење ладно на нежен циклус, без белило, суво суво на тивок оган. Увезени. - 100% полиестерска влошка - 100% акрилна горната - 100% полиестерска постава - Достапни се повеќе опции за боја - големини на жени во САД (5-7), L/XL (8-10) Вклучете го. Форма што одговара. Детали за тасели. Половина големини треба да се зголеми.