Овошје на разбојот женски и женски плус мек и дише пижама со долги ракави, 2-парчиња
  • Ново

Овошје на разбојот женски и женски плус мек и дише пижама со долги ракави, 2-парчиња

DEN 0.33

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Ова овошје на разбојното женско и женско плус мека и дише пижама сет ќе ве подготви да се опуштите и да се развивате во целосна удобност. Лесната ткаенина и опуштеното вклопување ќе ве одржат пријатно без разлика дали се упатувате во кревет или уживате во еден одмор дома дома. Овој женски сет има деколте на екипажот и долги ракави за малку дополнително покритие на тие поладни ноќи, но оваа лесна ткаенина е удобна и дише за да не се загрее. Ова ќе биде вашиот нов омилен сет на дното на пижами! Овошје на разбојните женски и женски плус мек и дишејќи долг ракав и панталони, панталони со 2 парчиња : 61% полиестер/ 35% рајон/ 4% спандекс. Опуштено вклопување. Лесна ткаенина за дишење. Технологија за влага за губење на влага. Долги ракави со врат на екипажот. Панталони со среден пораст со еластична половината. Контрастна боја на полите. Редовни големини : S-XL. Плус големини : 2x-4x. Без ознака за дополнителна удобност. Машина за перење. Кликнете овде за нови PJ Shorts Set Sclick овде за V-вратот PJ Set Sclick овде за спиење.