Дизни Мини глувци Графити модни патики со ниски врвови
  • Ново

Дизни Мини глувци Графити модни патики со ниски врвови

DEN 2.67

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Нека изгледа стилски и трендовски додека го повторува омилениот глушец на Дизни, Мини во овие графити инспирирани патики. Најдобриот дел? Тие доаѓаат во симпатична кутија за подароци за чевли за ликови, совршена за надавање! Затворање на чипка. Низок врв. Вклучува бесплатно поле за подароци. © Дизни. Сите права се задржани. Рачно изработено горно и надворешно. Избришете чиста. Увезени. Дизни Мини глувци со ниски патики за девојчиња.