Едноставно излитена шик Пон Ами Ами Флорал со 4 парчиња меки измиени микрофибер сет, полн
  • Ново

Едноставно излитена шик Пон Ами Ами Флорал со 4 парчиња меки измиени микрофибер сет, полн

DEN 0.67

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Ажурирајте ја постелнината со романтични детали со едноставно излитена шик, сет на листови на мон Ами. Овој светлосен розов лист се одликува со деликатна шема на розови пупки во темни розови тонови во боја што ќе додадат необичен шарм од селска страна во вашата спална соба. Ултра-меки измиени микрофибер, розови тонови во боја и романтични детали од роза од розови, се собираат за да ви дадат чувство на спиење меѓу облаците. Секоја едноставно излитена шик, сет на листови на Ами, вклучува вграден лист, рамен лист и кутија за перници и е достапна во големини на близнаци, полни, кралици и крали и кралки за да може лесно да се најде најдоброто вклопување за вашиот простор за постелнина. Совршено комплиментирајте го вашиот ватенка или утешител поставен со романтични детали за едноставно излитена шик, сет на листови на ами. Едноставно излитена сет на листови во форма на шик, достапни обрасци вклучуваат лаванда калико, лента од кабана, мон ами, попрскувања и цветни бонбони. Достапно во големина на близнаци, полна, кралица и крал. Измешајте и совпаѓајте се со едноставно излитени шик ватенка и удобни комплети. 100% полиестер. Увезени од Кина.