Страна за нова ставка - Инфо модул ZEEKIT, вторник, 07 декември, 8:45:17: PM
  • Ново

Страна за нова ставка - Инфо модул ZEEKIT, вторник, 07 декември, 8:45:17: PM

DEN 262.72

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Материјал : 91% полиестер/9% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина M. Fit : Опремена. Деколте : Висок врат. Затворање : Копчиња за прицврстување на дното. Ракави : без ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Опфатено покритие; ребрести тело. Високиот каросерија на вратот на јуниорите од без граници.