Гол пост на машката цврста плетена пантолона
  • Ново

Гол пост на машката цврста плетена пантолона

DEN 575.84

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Дневна во чиста удобност со овие слатки потраги на Лос Анџелес Доџерс ги плетеа капри панталони. Лесниот материјал ќе ве одржува кул и удобен во текот на целиот ден. Со печатените графики во Лос Анџелес Доџерс, ќе бидете најголемиот обожавател во вашиот дом! Бесплатна испорака по нарачки над 35 американски долари на продавницата за вентилатори од Фанатици. Бренд : Концепти Спорт. Официјално лиценциран. Еластична лента за половината. Машинско миење, суво суво на ниско ниво. Прилагодливо надворешно влечење. Лесен дрес со визуелна текстура. Материјал : 53% памук/47% полиестерски дрес. Увезени. Графики за печатење на екран. Еластични отвори за нозе. Мерки за инсем приближно. 22,5 ".