Komar Kids Boys 4- „Sunset T-Rex“ краток ракав, долга пантолона со шорцеви, сет од пижами од 3 парчиња
  • Ново

Komar Kids Boys 4- „Sunset T-Rex“ краток ракав, долга пантолона со шорцеви, сет од пижами од 3 парчиња

DEN 0.33

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Авантурата започнува со оваа пижама поставена од Света Ева! Истакнати во низа возбудливи графички отпечатоци, така што акцијата никогаш не запира. Сет со пижами со три парчиња вклучува маица; шорцеви и панталони. Те : екипаж; графички принт од предната страна; Раглан кратки ракави. Шорцеви : Еластична лента за половината; Цврст. Панталони : еластична лента за половината; Графички принт. 100% полиестер. Отпорен на пламен. Машина за перење. Увезени. Пижама поставена за мали момчиња и големи момчиња од Света Ева.